Najczęściej zadawane pytania

Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania

Szkoła językowa

W ten sposób otrzymujesz kurs indywidualny, dostosowany do Twoich potrzeb. Kiedy za oknem ziąb i deszcz, Ty możesz uczyć się siedząc w ciepłych kapciach na własnej kanapie. Jesteśmy na tyle elastyczni, jeśli chodzi o godziny prowadzonych przez nas zajęć, że Twoją wymówką na odciąganie rozpoczęcia nauki języka w nieskończoność nie będzie już mógł być brak czasu. Potrzebujesz jedynie wolnej godziny i dostępu do internetu!
Potrzebujesz jedynie komputera z dostępem do Internetu i zainstalowanym programem Skype oraz (opcjonalnie) słuchawek.
Tak, organizujemy 30-minutową lekcję próbną, podczas której uczeń przedstawia swoje oczekiwania, a lektor ma możliwość zorientowania się w poziomie językowym ucznia.
Pakiety różnią się intensywnością kursu (liczbą lekcji w tygodniu) oraz deklarowanym czasem nauki. Warto zauważyć, że najkorzystniejsze pod względem finansowym będą pakiety długoterminowe.
Swoją nieobecność na zajęciach należy zgłosić 24 godziny przed planowanym ich rozpoczęciem, wysyłając wiadomość na adres "kontakt@daffodil.pl"
Nasi lektorzy są wykwalifikowanymi i doświadczonymi nauczycielami języków obcych z wieloletnim stażem pracy
Tak. Jeżeli rezygnacja nastąpi w trakcie trwania kursu, kwota zostanie pomniejszona o wykorzystane lekcje.
Tak, oczywiście. Kursant dostaje wszystkie niezbędne materiały do nauki języka
Tak, po ukończeniu kursu na danym poziomie i osiągnięciu przez kursanta niezbędnych umiejętności, szkoła wystawi odpowiedni certyfikat.
Tak, mamy następujące rabaty: Rodzinny (dla każdego członka rodziny) - 10% Rabat dla osób z Kartą Dużej Rodziny - 15% Rabat z tytułu równoległej nauki na dwóch kursach - 8%
Prowadzimy kursy bez ograniczeń wiekowych, zależy nam tylko na chęci uczenia się oraz na motywacji, którą będziemy wszelkimi dostępnymi środkami podtrzymywać.
Nie, prowadzimy kursy na różnych poziomach zaawansowania języka.

Tłumaczenia

Strona przy tłumaczeniach przysięgłych (wg ustawy = 1125 znaków ze spacjami), tłumaczenie zwykłe - 1800 znaków ze spacjami
Prosimy wypełnić formularz kontaktowy.
Cena zależy od języka tłumaczenia, trybu, rodzaju tekstu (zwykły/specjalistyczny). Tłumaczenie wycenimy bezpłatnie.
Zdecydowanie tak. Wszelkie informację pozyskane przez naszą firmę w związku z realizacją zlecenia tłumaczenia traktowane są jako poufne. Przestrzegamy bezwzględnie zasady poufności i nigdy nie przekazujemy żadnych danych osobom trzecim.

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie, które Cię interesuje?